İrlandiya müsabiqəyə türk dilində olan mahnı ilə qatıla bilər.Bərdədəki süni göllər quruyub
EL TV-yə istinadən xəbər verir ki, əkin sahələrinin suvarılmasında su çatışmazlığından əziyyət çəkən rayonlardan biri də Bərdədir. Azərbaycan çempionatında prinsipial görüş: "Qarabağ" "Qəbələ"yə qarşı, "Bakı" "Sumqayıt"la üz-üzə - YENİLƏNİB
10 fevral 2013 14:59
Bu gün Azərbaycan Premyer Liqasında 19-cu turun növbəti oyunları keçirilir.Azərbaycan Prezident İlham Əliyev İranın dövlət başçısını təbrik edib
10 fevral 2013 14:57
Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev İran İslam Respublikasının Prezidenti Mahmud Əhmədinejada təbrik məktubu ünvanlayıb.Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının prezidenti vəfat edib
10 fevral 2013 14:55
Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının (AMEA) prezidenti, akademik Mahmud Kərimov bazar günü vəfat edib.Azərbaycan XİN AB rəsmilərinin bəyanatını istintaqa müdaxilə kimi qiymətləndirir
10 fevral 2013 14:53
Azərbaycan XİN Avropa Birliyinin rəsmi şəxslərinin bəyanatını araşdırmaya təyziq faktı kimi qiymətləndirir və istintaqa bu cür müdaxilənin yolverilməz olduğunu hesab edir.Serbiya Prezidenti Tomislav Nikoliçin Azərbaycana səfəri başa çatdı
09 fevral 2013 20:14
Serbiya Prezidenti Tomislav Nikoliçin Azərbaycana rəsmi səfəri başa çatıb.Serbiya Prezidenti və xanımı İçərişəhərlə tanış olublar
09 fevral 2013 20:12
Azərbaycan Respublikasına rəsmi səfəri çərçivəsində Serbiya Prezidenti Tomislav Nikoliç və xanımı Dragitsa Nikoliç fevralın 9-da İçərişəhərlə tanış olublar.