Beynəlxalq turnirdə iştirak edəcək “Qəbələ” klubunun heyəti müəyyənləşmişdir
Bakı, 8 oktyabr (AzərTAc). Xəbər verdiyimiz kimi, “Qəbələ” klubunun 12 yaşadək futbolçulardan ibarət komandası oktyabrın 10-15-də Rusiyanın Sankt-Peterburq şəhərində beynəlxalq “Young Talents-2012” turnirində iştirak edəcəkdir.
Klubdan AzərTAc-a bildirmişlər ki, komandamızın turnirə yollanacaq heyəti müəyyənləşmişdir. Heyətdə qapıçılar - Elməddin Sultanov, Pünhan Hacıbalayev, müdafiəçilər - Salman Ələsgərov, Taleh Hacızadə, İdris İnqilablı, Elşad Tağıyev, Nicat Verdiyev, yarımmüdafiəçilər - Tamerlan Rizvanov, Fərid İsgəndərov, Veysəl Rzayev, Samir Qurbanov, Nicat Oruclu, hücumçular - Orxan Abdullayev və Təbriz İsazadə yer almışlar.
Turnirin qrup mərhələsində “Qəbələ” komandası “Zenit” (Rusiya), “Ştik” (Latviya), “Stroqino” (Rusiya) və “Rusiçi Orel” (Rusiya) kollektivləri ilə qarşılaşacaqdır.